אבנים עם לב אדם

Stones with a human heart

מנציחים את זכרם של חללי צה"ל ופעולות האיבה.
צרו אבן מעוטרת לזכרם אנחנו נדאג להניח אותה בשמכם על קבר יקירכם

משפחות שכולות מספרות

קצת על הפרויקט

פרויקט אבנים עם לב אדם הוקם ע"י חוי ארנפלד, מנהלת שותפה בהתנדבות בעמותת ידידי נאוה .עמותת ידידי נאווה תומכת במשפחות שכולות כבר למעלה מ- 20 שנה. 

יום הזיכרון הוא יום זיכרון לאומי המחבר את כל היהודים באשר הם. ישנן משפחות שכולות רבות שנבצר מהן לעלות לבית העלמין ביום הזיכרון ביום זה כך שבאמצעות מיזם "אבנים עם לב אדם" אנו מאפשרים להן להרגיש קרובים גם ממרחק על ידי הנחת מסר אישי  על קבר יקיריהם.

כאן תוכלו לבקש לייצר אבן עם מסר של אהבה וזיכרון ממתנדבים שונים ברחבי הארץ, הם ייצרו את האבן עבורכם וילכו להניח אותה על קבר יקירכם ביום הזיכרון עצמו. תיעוד הנחת האבן יישלח למשפחות ברחבי הארץ והתפוצות.

"כי מדי דברי בו, זכור אזכרנו עוד" (ירמיהו לא, יט)

הצטרפו אלינו

אנו מודים לך על הנכונות להצטרף ולקחת חלק במיזם חשוב ומרגש למען המשפחות השכולות בארץ ובתפוצות.

יום הזיכרון לחללי צה"ל ונפגעי פעולות האיבה יתקיים השנה בתאריך: 25.4.2023. אנו זקוקים למתנדבים רבים שיהיו שותפים עימנו למיזם לאורך השבועות הקודמים ליום זה ובמהלכו.

המתנדבים ירכזו את הפעילות ברחבי הארץ, יצרו את האבנים לפי הבקשות השונות ויניחו אותם על קברי חללי צה"ל ונפגעי פעולות הטרור בבתי העלמין ברחבי הארץ.

 25

האבן שלי

גם השנה, יהיו משפחות שיתקשו לפקוד את קברי יקיריהם, בשל המרחק, הגיל וסיבות נוספות.

אנו מבקשים לקיים גם השנה את מיזם "אבנים עם לב אדם" ולאפשר לכם, משפחות שכולות יקרות וקרובי משפחה, ברחבי הארץ ומעבר לים, מרחוק ומקרוב,  להיות שותפים ליום מיוחד זה, באמצעות הנחת אבן המעוטרת בסמלים של אהבה ותמיכה על קבר יקירכם.

רוצה להיות חלק?

אנחנו מחפשים מתנדבים איכותיים ונמרצים שיצטרפו אלינו לצוות המוביל של הפרויקט למגוון תפקידים.

נשמח לשמוע מכם.😃

מתנדבים שגוייסו
0
אבנים שהונחו
0
Video Banner